Tulitec

ProdLib digitaalne tootekataloog. www.prodlib.com

Customer

Top Marine OÜ

Project manager

Dmitri Gorbatsev

Builder

TuLiTec OÜ koostöös ProdLib Oy.

BIM model

Esimene Eesti päris materjalitootja hakkas oma toodete sisu levitama TuLitec OÜ eest vedamisel digitaalses tootekataloogis ProdLib.

Uuenduslik on asja juures see, et täiesti Eesti kapitalil põhinev väike ettevõtte Top Marine OÜ nägi ja tundis vajadust levitada oma digitaalset varamut ja materjale projekteerijatega/arhitektidega üle kogu maailma. Tootekataloogiks valisid nad TuLiTec OÜ eestvedamisel Soomlaste platvormi ProdLib.

Nüüd, kus Top Marine on oma tootevalikuga avalik, saavad vesiehituse insenerid ja sadamate planeerijad oluliselt kiiremini endale meelepärase konfiguratsiooniga sadama plaani lahenduse luua. Lisaks on kogu tehniline informatsioon koondatud ühte konkreetsesse kohta.

Eesti väike ettevõtted, kelle eesmärk on eksportida ei tohiks karta digi lahendusi ja digitaalseid tootekatalooge vaid pigem peaksid tegema kõik selleks, et ajaga kaasas käia ning oma uuenduslikkusega välja paista ja oma tooteid digitaalsel kujul arhitektidele/inseneridele levitada. Digitaalse tootekataloogi kaudu mitte ei levitata ainult 2D jooniseid või 3D mudeleid vaid meie Eesti tootjate teadmisi (know-how). Teadmised ongi just see, millega Eesti väike ettevõte peab välja paistma, sest puhtalt tuginedes ütlusele, et mul on odavam toode ei ole täna enam piisav argument.

TELLIJA:
Top Marine OÜ

Juhataja:
Andry Prodel

Projektijuht:
Dmitri Gorbatsev

TÖÖVÕTJA:
TuLiTec OÜ

Projektijuht:
Kaur Tull

Projektijuht:
Taavi Liiv

Next case study:
Noblessner

Read more

Search