WDBE konverents 2022

Tähtaeg: 28-29. september 2022

Digitaalehituse klaster

28.– 29. septembril toimub WDBE ehk World of Digital Built Enviroment konverents. Kahele päevale jaotatud programm toimub nii Tallinnas kui ka Helsingis.

WDBE on konverents, kus kohtuvad digiehitusvaldkonna helgemad pead ning kõneisikud, kes jagavad infot ja kogemusi valdkonna uuenduste ning arenduste kohta tervest maailmast.

WDBE kogukond koondab kinnisvara ja ehitussektori spetsialiste, valitsus- ja linnaametnikke, arhitekte, insenere ja teisi eksperte ning teadlasi, kes töötavad BIM-i, VDC-, AR/VR-i, suurandmete, analüütika, IOT ja virtuaalprojektidega.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi endine ehituse asekantsler Jüri Rass: „See konverents on Eesti ja Soome hea koostöö ehe näide ja on kujunenud aastatega regioonis üheks olulisimaks valdkonna sündmuseks, mis aitab meie ehituse digipöördele aina suurema hoo sisse saada. Ehitusettevõtted otsivad aina rohkem võimalusi, kuidas oma tööprotsesse kaasajastada ning WDBE on täpselt õige koht, kus selleks mõtteid ammutada.“

Tallinna Sadama arendusosakonna juhataja Hele-Mai Metsal: „WDBE on konverents, millest peaks osa võtma iga ehitusvaldkonnaga seotud inimene. Kuulata ja näha saab selliseid valdkonna uuendusmeelseid tipptegijaid ja esinejaid, kes siia maailmanurka väga tihti ei satu. Seega soovitan väga osaleda – inspiratsioon ja head ideed on garanteeritud. Lisaks on WDBE´l ka väga head võimalused ärikontaktide loomiseks.“

WDBE programm

WDBE 2022 on hübriidüritus. Osaleda saab nii kohapeal kui ka veebis. Veebis vaatamise teeb mõnusamaks ja põnevamaks ülekanne illusoorsest linnast, kus esinejad on paigutatud n-ö linnakeskkonda, mis annab võimaluse räägitavat paremini illustreerida ning ilmestada.

Kaks päeva kestev programm saab alguse 28. septembril Helsingist ning jätkub järgmisel päeval Tallinna Sadama uues kruiisiterminalis. Lisaks toimub teise päeva õhtul auhinnagala Tallinna Raekojas.

Mõlemal päeval saab kuulata inspireerivaid ettekandeid, osaleda põnevatel ekskursioonidel (Nokia Arena, Eesti Rahvusraamatukogu ehitus) ning suhelda potentsiaalsete äripartneritega (võimalus olemas ka veebis osalejatele). Ettekandeid annavad seejuures esinejad kümnest eri riigist.

Lisaks sisaldub piletihinnas Helsingi-Tallinn laevapilet, toitlustus ning majutus Tallink Spa hotellis.

WDBE piletid on juba müügil, neid saab soetada läbi kodulehe. WDBE osalustasu tavahind on 799€.

 

Lisainfo www.wdbe.org

Järgmine ajajoone postitus
Tark Tellija 2022 konkurss

Loe lähemalt

Otsing

Kui tead juba, mida täpsemalt otsid, olgu selleks E-ehituse visioon, mõni juhtumiuuring või juhendmaterjal mingi konkreetse ehitise elukaare etapi kohta, siis võid allolevat otsingut kasutada, et jõuda kiiresti otsitava sisuni.