Ehitus 2021+ “Kvaliteetne ruum”

Tähtaeg: 25.11.2020

Ehitusettevõtjad, arhitektid ja ehitusinsenerid

25. novembril 2020 toimub ehitussektori erialaliitude ning Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi poolt korraldatav konverents Ehitus 2021+, mis toob taas ühisesse arutellu ehitusettevõtjad, arhitektid ja ehitusinsenerid.

Konverentsi juhtlause on sellel aastal „Kvaliteetne ruum“.
Meie loodud ruum kasvab ja areneb koos meie endiga, peegeldades seda, kes me oleme ning mida tähtsaks peame. Kas tahame luua kiirustades ja ainult võimalikult odavalt? Või võtame aega, et mõelda läbi ja teha paremini? Selge on see, et parimat elukeskkonda ei saa luua üksi. Külg külje kõrval peame rajama vundamendi, mis tulevikus ühegi raskuse all ei mõrane. Ehitus 2021+ ongi see koht, kuhu tulevad ehitiste loojad ja kasutajad kokku, et ruum saaks meie ühiste ideaalide nägu. Et ruum saaks kvaliteetseks.

Konverentsil astub peaesinejana üles Rootsi riigiarhitekt Helena Bjarnegård.

Erialaliidud kuulutavad üritusel pidulikult välja, kes saavad tiitlid „Aasta ehitaja“, „Aasta ehitusinsener“ ja „Aasta ehitusprojekt“ ning MKMi poolt „Aasta digitaalse innovatsiooni projekt“.

Programm ning registreerimise info avaldatakse siin septembris.

Konverentsi korraldavad:
Eesti Ehitusinseneride Liit (EEL), Eesti Ehituskonsultatsiooniettevõtete Liit (EKEL), Eesti Arhitektide Liit (EAL), Eesti Ehitusettevõtjate Liit (EEEL) ning Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium (MKM).

Kohtumiseni 25. novembril 2020!

 

Ürituskorraldus: Ave Ader
A&D GROUP OÜ
+372 5689 6079
aderave@gmail.com

Meedia: Kadri Laube
Peaspetsialist
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Avalike suhete osakond
+372 625 6372
Kadri.Laube@mkm.ee

Järgmine ajajoone postitus
Avaliku sektori tellijate ühiste BIM nõuete teostatavuse kontroll ja etalonmudel

Loe lähemalt

Otsing

Kui tead juba, mida täpsemalt otsid, olgu selleks E-ehituse visioon, mõni juhtumiuuring või juhendmaterjal mingi konkreetse ehitise elukaare etapi kohta, siis võid allolevat otsingut kasutada, et jõuda kiiresti otsitava sisuni.