Sisekaitseakadeemia

Kase 61, Tallinn

Tellija

Sisekaitseakadeemia

Arhitekt

Arhitekt 11

Ehitaja

Nordecon AS

BIM mudel

 

Tööprojekti mudelprojekteerimine aitas keerulises hoones leida parimaid lahendusi ning lahendada projekti vastuolusid. Hoone väga erinevad funktsionaalsused tõid kaasa insener-tehnilises vaates väga keerulised sõlmed, mida 3D keskkonnas oli võimalik oluliselt paremini visualiseerida. Ehitajapoolsed mudeli infosisunõuded aitasid lihtsustada nii mahuarvutusi kui ka mudeli hilisemat kasutamist ehitusplatsil.

Käesoleva juhtumiuuringu juurde on lisatud osaline EK mudel, mis oli infosisu mõttes üks selle aja parimaid mudeleid ning andis aluse muudeks tegevusteks (nt. mahtude arvutamine, akteerimine jms.). Turvalisuse kaalutlusel ei ole teisi mudeleid lisatud.


NB! BIM mudelit ei ole ajutiselt võimalik veebilehel kuvada, vabandame ebamugavuste päras. Loodame mudeli uuesti lisada 13.05.19.

Ehituskonstruktsioonid:
Engineer Project OÜ

BIM koordinaaator:
Nordecon AS

Tehnosüsteemid:
Inseneribüroo O3

Elektripaigaldis:
Rausi OÜ

KVJ süsteemide automaatika:
AS Pristis

Peaprojekteerija ehitusperioodil:
Nordecon AS

Järgmine juhtumiuuring
Tugimaantee 22 Tõrma-Levala

Loe lähemalt

Otsing

Kui tead juba, mida täpsemalt otsid, olgu selleks E-ehituse visioon, mõni juhtumiuuring või juhendmaterjal mingi konkreetse ehitise elukaare etapi kohta, siis võid allolevat otsingut kasutada, et jõuda kiiresti otsitava sisuni.